Volně stojící konvektory

Volně stojící konvektor může nahradit klasický radiátor a díky vhodně zvolenému výměníku tepla umožňuje využít vysokého výkonu při malých rozměrech. Při výběru samostatně stojícího konvektoru musíte zvážit, zda upřednostníte podlahový konvektor s nuceným odvodem tepla (s ventilátorem), nebo s přirozeným odvodem teplého vzduchu (bez ventilátoru).

Pokud potřebujete poradit s výběrem stojícího konvektoru, kontaktujte prosím naši technickou podporu na tel. čísle: 499 429 225.

FiltrováníPodrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
0 produktů

Největší výhodou konvektorů je rychlý účinek a vysoký výkon – téměř okamžitě po zapnutí vás budou krásně hřát. Ať už hledáte konvektor pro použití v domácnosti, v práci či na chalupě, v nabídce volně stojících konvektorů od Topenilevne.cz najdete ten pravý. Vybrali jsme pro vás kvalitní a spolehlivé konvektory předních výrobců.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.