KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PŘEDNOSTNĚ E-MAILEM NEBO FORMULÁŘEM Z DETAILU PRODUKTU O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

O firmě

Jsme držiteli následujících certifikátů bezpečného nákupu na internetu:

Společnost PROFI-UNION, spol. s r.o. byla založena na základě dlouholetých zkušeností v oblasti voda - topení - plyn - sanita. V této oblasti se pohybujeme již od roku 1992 a za tuto dobu jsme řešili nepřeberné množství topných systémů, rozvodů vody, zařizovacích předmětů aj. v oblasti technického zařízení budov. Rozhodli jsme se proto v roce 2004 otevřít internetový E-shop TOPENILEVNE.CZ pro přiblížení se ještě více k našim zákazníkům a nabídnou tím tak své profesionální zkušenosti v praxi. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Dormeo, Delimano, Rovus.
 
     
Na našich stránkách naleznete širokou nabídku zboží z oblasti voda-topení-plyn-sanita-kanalizace a v praxi jsme schopni nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. Jelikož působíme nejen jako internetový obchod ale i jako kamenný velkoobchod, obsáhlost našich skladových zásob se dá již počítat v řádech desetimilionů korun, což nám v praxi umožňuje okamžité expedice zboží zákazníkům s jistotou rychlého dodání.
 
Dodávky materiálu k našim zákazníkům využíváme vlastní přeravy s proškolenými řidiči a tím tak snižujeme riziko poškození zboží při přepravě zboží. Materiál je přepravováno našimi vozidly s hydraulickými čely, kde vykládka i nadměrně velkého či těžkého zboží je naprostou hračkou.
 
 
Samozřejmostí je možnost vyzvednout zboží v našem kamenném velkoobchodě, kde je jistota že u nás zakoupené zboží, v případě problémů, máte kde reklamovat. Neobchodujeme z domova či garáže, jako je to dnes na českém internetu zcela běžné a nejlevnější, neznamená nejlepší!
 
V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK a nadále získáváme další certifikáty, které Vás jistě ujistí o kvalitách našeho obchodu.
 
Chceme, aby naše služby nebyly jen prodejní, ale aby jsme mohli našim zákazníkům poradit a nabídnout i technickou podporu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného topného systému či jakýchkoliv jiných technických dotazů z oblasti voda - topení - plyn - sanita - kanalizace.


Spolupracujeme velmi úzce s výrobci, proto jsme schopni produkty prezentovat za tak výhodné ceny.

O kvalitách naší společnosti hovoří naši zákaznici jako:

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Fashion Arena Centre Management s.r.o.

Fyzikální ústav Akademie věd ČR, v. v. i.

Ústav jaderného výzkumu Řež, a.s.

a další...
 
                                                                          

 

 

 

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2023 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Dormeo, Delimano, Rovus

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.