O firmě

Ve spolupráci se společností APEK jsme získali následující certifikáty bezpečného nákupu na internetu:

Společnost PROFI-UNION, spol. s r.o. byla založena na základě dlouholetých zkušeností v oblasti voda - topení - plyn - sanita. V této oblasti se pohybujeme již od roku 1992 a za tuto dobu jsme řešili nepřeberné množství topných systémů, rozvodů vody, zařizovacích předmětů aj. v oblasti technického zařízení budov. Rozhodli jsme se proto v roce 2004 otevřít internetový E-shop TOPENILEVNE.CZ pro přiblížení se ještě více k našim zákazníkům a nabídnou tím tak své profesionální zkušenosti v praxi. V roce 2020 jsme spustily SK jazykovou mutaci internetového obchodu na doméně KURENIELACNO.SK.

Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA a TV PRODUCTS s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano, Dormeo, Wellneo a Rovus.
 
     
Na našich stránkách naleznete širokou nabídku zboží z oblasti voda-topení-plyn-sanita-kanalizace a v praxi jsme schopni nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. Jelikož působíme nejen jako internetový obchod ale i jako kamenný velkoobchod, obsáhlost našich skladových zásob se dá již počítat v řádech desetimilionů korun, což nám v praxi umožňuje okamžité expedice zboží zákazníkům s jistotou rychlého dodání.
 
Dodávky materiálu k našim zákazníkům využíváme vlastní přeravy s proškolenými řidiči a tím tak snižujeme riziko poškození zboží při přepravě zboží. Materiál je přepravováno našimi vozidly s hydraulickými čely, kde vykládka i nadměrně velkého či těžkého zboží je naprostou hračkou.
 
 
Samozřejmostí je možnost vyzvednout zboží v našem kamenném velkoobchodě, kde je jistota že u nás zakoupené zboží, v případě problémů, máte kde reklamovat. Neobchodujeme z domova či garáže, jako je to dnes na českém internetu zcela běžné a nejlevnější, neznamená nejlepší!
 
V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK a nadále získáváme další certifikáty, které Vás jistě ujistí o kvalitách našeho obchodu.
 
Chceme, aby naše služby nebyly jen prodejní, ale aby jsme mohli našim zákazníkům poradit a nabídnout i technickou podporu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného topného systému či jakýchkoliv jiných technických dotazů z oblasti voda - topení - plyn - sanita - kanalizace.


Spolupracujeme velmi úzce s výrobci, proto jsme schopni produkty prezentovat za tak výhodné ceny.

O kvalitách naší společnosti hovoří i firmy které s námi obchodují, jako:

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Fashion Arena Centre Management s.r.o.

Fyzikální ústav Akademie věd ČR, v. v. i.

Ústav jaderného výzkumu Řež, a.s.