O firmě

Jsme držiteli následujících certifikátů bezpečného nákupu na internetu:

Společnost PROFI-UNION, spol. s r.o. byla založena v roce 2007 na základě dlouholetých zkušeností v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace.  V této oblasti se pohybujeme již od roku 1992 a za tuto dobu jsme řešili nepřeberné množství topných systémů, rozvodů vody, zařizovacích předmětů v oblasti TZB. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné prodejny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ pro přiblížení se ještě více k našim zákazníkům a nabídnout tím tak své profesionální služby v praxi.
 
     
Na našich stránkách naleznete širokou nabídku zboží z oblasti voda - topení - plyn - sanita - kanalizace, ale i domácnosti, zahrady a dalších kategorií. Jelikož působíme nejen jako internetový obchod ale i jako kamenný velkoobchod, obsáhlost našich skladových zásob v řádech desítek milionů korun nám v praxi umožňuje rychlou expedici zboží.
 
Na dodávky objemnějšího materiálu k našim zákazníkům využíváme vlastní přepravy s proškolenými řidiči a tím tak snižujeme riziko poškození zboží při přepravě.
 
 
Chceme, aby naše služby nebyly jen prodejní, ale aby jsme mohli našim zákazníkům poradit a nabídnout i technickou podporu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného topného systému či jakýchkoliv jiných technických dotazů z našeho sortimentu nabízeného zboží.
 
Neustále rozšiřujeme skladovací prostory i zásoby a vylepšujeme naše služby.
 
Objemnější zboží zavážíme vlasní dopravou s proškolenými řidiči a tím tak snižujeme riziko poškození zboží při přepravě.
 
 
O kvalitách naší společnosti hovoří naši zákaznici jako:
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.