Voda

Bez vody se žije těžko. V koupelně, v kuchyni, na záchodě i v topení potřebujeme mít vodu neustále k dispozici. Vše, co budete potřebovat pro pohodlné fungování domácnosti, najdete zde, ať už řešíte rozvody vody, kanalizace či topení, rekonstruujete koupelnu nebo  hledáte způsoby, jak upravovat vodu.

Tip: S výběrem vám rádi poradíme na telefonní lince 499 429 225 a naši odborníci vám pomohou přijít na to nejlepší řešení.

Tým TOPENILEVNE.CZ pro Vás připravil širokou nabídku všech nezbytností, které voda potřebuje k pohodlné cestě vaší domácností. Kromě trubek, čerpadel, ohřívačů vody či akumulačních nádrží zde najdete také potřeby pro měření a regulaci vody. Vodu ve své domácnosti tak budete mít vždy pod kontrolou.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.