Sanita

Vše pro funkční a krásnou koupelnu. Aby vaše koupelna plnila všechny funkce, které od ní očekáváte, je potřeba ji vybavit kvalitním a funkčním vybavením. Kromě umyvadel, toalet, bidetů a dalšího vybavení jsme pro Vás připravili také nabídku koupelnového příslušenství i potřebné techniky.

Tip: Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám! Na telefonním čísle: 499 429 225 Vám naši odborníci rádi poradí s malými i velkými projekty.

Připravili jsme pro Vás nabídku toho nejkvalitnějšího koupelnového vybavení a příslušenství tak, abyste se mohli radovat z výhodného nákupu.

Tip: Někdy může být koupelna skvělá, funkční a kvalitně vybavená, ale vše zkazí nekvalitní voda. Proto v nabídce topenilevne.cz najdete také příslušenství pro úpravu a filtraci vody.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.