Topení

Ne nadarmo se říká „teplo rodinného krbu“. Ať už je zmiňovaný krb pomyslný nebo skutečný, tepelný komfort je základním kamenem pohodlného života.

Proto pro Vás tým TOPENILEVNE.CZ připravil nabídku potřeb pro vytápění – od kotlů, přes trubky a nářadí až po radiátory, tepelnou izolaci či solární systémy. Vše pro topení zde pořídíte ve špičkové kvalitě a za opravdu nízké ceny.

Tip: Ať už řešíte jakkoli velký projekt, rádi Vám poradíme na telefonní lince: 499 429 225.

Kotel je srdcem topného systému. Proto na topenilevne.cz najdete nejširší nabídku kvalitních kotlů na tuhá paliva, plyn i elektřinu. Pokud ale hledáte opravdu úspornou variantu, podívejte se na nabídku kondenzačních kotlů.

Abyste měli vytápění hezky pod kontrolou, připravili jsme pro Vás také nabídku potřeb pro měření a regulaci vytápění.

S výběrem příslušenství vám rádi poradíme – kontaktujte nás!

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.