Reklamace a odstoupení od kupní smlouvy

Reklamační řízení a odstoupení od kupní smlouvy probíhá dle platných obchodních podmínek. V případě, že došlo k nemilé údálosti a jste nuceni výrobek - dodávku zboží reklamovat nebo se rozhodnete odstoupit od kupní smlouvy, postupujte prosím následovně:
 
1. Pokračujte vyplněním níže zobrazeného online formuláře a jeho odesláním na reklamační oddělení. Poskytnutím co možná největšího množství informací jako: sériové číslo, kopie záručního listu (pokud byl u produktu vložen), fotodokumentace, videozáznam, urychlíte celý proces reklamačního řízení.
 
2. Vyčkejte na reakci reklamačního oddělení a komunikujte prosím výhradně pomocí e-mailu, aby byla veškerá komunikace zpětně dohledatelná.
 
3. V případě, že Vám bude potvrzeno odeslání zboží na adresu sídla společnosti, označte zásilku nápisem "REKLAMACE" nebo "ODSTOUPENÍ", vložte do zásilky kopii reklamačního formuláře, který Vám byl zaslán e-mailem a zásilku odešlete bez dobírky na adresu: PROFI-UNION, spol. s r.o., Reklamační oddělení, Petříkovická 273, 541 03 Trutnov.

4. Reklamaci je možné uplatnit také osobně v pracovní dny na adrese: Petříkovická 273, 541 03 Trutnov.


FormulářJméno a příjmeníVaše telefonní čísloVáš e-mail znovuVaše poštovní adresaČíslo objednávky nebo fakturyTyp nebo kód zbožíTyp žádostiPreferovaný způsob vyřízení reklamacePopis závadyPřipojené soubory
Odeslat
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.