KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PŘEDNOSTNĚ E-MAILEM NEBO FORMULÁŘEM Z DETAILU PRODUKTU O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

Reklamace

Reklamační řízení a odstoupení od kupní smlouvy probíhá dle platných obchodních podmínek. V případě, že došlo k nemilé údálosti a jste nuceni výrobek nebo dodávku zboží reklamovat nebo se rozhodnete odstoupit od kupní smlouvy, postupujte prosím následovně:
 
1. KONTAKTUJTE PROSÍM E-MAILEM NAŠE REKLAMAČNÍ ODDĚLENÍ: REKLAMACE@TOPENILEVNE.CZ
Důvodem takového požadavku je fakt, že na některé produkty je poskytována záruka servisním partnerem výrobce, v místě instalace a reklamace je nutné podložit fotodokumentací, výrobním číslem a nebo záručním listem. Poskytnutím všech dostupných informací, urychlíte celý proces reklamačního řízení.
 
2. V případě, že Vám bude potvrzeno odeslání zboží na adresu sídla společnosti, označte zásilku nápisem REKLAMACE, vložte do zásilky reklamační formulář nebo průvodní dopis společně s nákupním dokladem nebo objednávkou. V případě že doklady nemáte, napište nám tuto informaci do průvodního dopisu. Reklamace a odstoupení od kupní smlouvy vždy zasílejte bez dobírky, tedy na vlastní náklady.
 
3. Vyčkejte na reakci reklamačního oddělení a komunikujte prosím výhradně pomocí e-mailu, aby byla veškerá komunikace zpětně dohledatelná.

4. Reklamaci je možné uplatnit osobně, v pracovní dny na adrese:


PROFI-UNION, spol. s r.o.
Reklamace
Petříkovická 186
541 03 Trutnov


FORMULÁŘE K REKLAMACI NEBO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Reklamační formulář PDF

Reklamační formulář DocX

Odstoupení od kupní smlouvy PDF

Odstoupení od kupní smlouvy DocX

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2023 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Dormeo, Delimano, Rovus

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Poslední navštívené