Plyn

Plyn je bezesporu nejvýhodnějším zdrojem nejen pro vytápění, ale také pro vaření či ohřev vody. Domácnosti s plynovou přípojkou tak mají velkou výhodu. Vše pro zajištění přívodu plynu do domácnosti najdete právě zde.

Tip: S výběrem vhodného příslušenství vám rádi poradíme, zavolejte nám na telefonní číslo: 499 429 225.

Kromě trubek, armatur, ohřívačů vody a dalšího příslušenství pro rozvod a regulaci plynu jsme pro Vás připravili také nabídku plynových krbů, které nabízejí moderní a ekologický způsob vytápění. Nadchnou Vás vysokou účinností, snadnou obsluhou a minimální údržbou.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.