Ohřívače s tepelným čerpadlem

Stavíte dům a řešíte ohřev vody? Vsaďte na bojler s tepelným čerpadlem. Jak už napovídá název, je tepelné čerpadlo vzduch-voda propojeno se zásobníkem pro ohřev vody. Snížíte tak spotřebu elektrické energie, neboť je část tepla potřebná k ohřevu vody získávána ze vzduchu.

FiltrováníPodrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
1 produkt
Dražice AQUA HP 250/2kW EVO2 ohřívač vody s tepelným čerpadlem

Dražice AQUA HP 250/2kW EVO2 ohřívač vody s tepelným čerpadlem

Dražice AQUA HP 250/2kW EVO2 ohřívač vody s tepelným čerpadlem AQUA HP 250/2 kW je ohřívač vody s ...

Obvykle do měsíce
Kód:0538233
70 498 Kč58 263,22 Kč bez DPH

Tepelné čerpadlo vzduch-voda umí pracovat s menším tepelným výkonem. Ten je podle potřeby pak doplňován jiným zdrojem tepla. Samotné tepelné čerpadlo je umístěno ve svrchní části výrobku, tudíž nemá venkovní jednotku. Zároveň je možné jej připojit k solárnímu zdroji. Součástí je také ovladač, s jehož pomocí nastavíte různé varianty ohřevu – například ekonomický ohřev, rychlý ohřev nebo ohřev zcela vypnete, pokud třeba odjíždíte na dovolenou.

V nabídce pro vás samozřejmě máme nejen čerpadla, ale veškeré produkty a příslušenství k rozvodům vody – například tepelnou izolaci, PPR trubky, PE trubky či tvarovky.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.