PREFERUJTE PROSÍM E-MAILOVOU KOMUNIKACE PŘED TELEFONNÍM HOVOREM, NAŠE LINKY JSOU BOHUŽEL ZCELA ZAHLCENY.
Osobní odběr zboží na prodejně je omezen pouze pro objednávky z eShopu zaplacené předem - zálohovou fakturou.
Platba platební kartou nebo hotově není na prodejně z důvodu omezení šíření Covid-19 možná.

Kanalizace

Kanalizace je důležitou součástí každé budovy. Správná kanalizace ale funguje tak, že o ní vlastně ani nevíme. Na topenilevne.cz najdete kanalizační techniku a vybavení ve špičkové kvalitě, na kterou se budete moci spolehnout. Navíc můžete mít radost z výhodného nákupu, vše zde totiž pořídíte za opravdu skvělé ceny.

Tip: Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefon: 499 429 225 a my Vám rádi poradíme.

V nabídce topenilevne.cz najdete příslušenství pro vnitřní i venkovní kanalizaci, HT trubky, KG trubky, tvarovky, šachty i drenáže v TOP kvalitě a za rozumnou cenu. Máte tak jistotu, že vaše projekty budou mít dlouhou trvanlivost a jejich realizace Vás rozhodně nezruinuje.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2020 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Již od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ, kde naleznete širokou nabídku zboží z oblasti voda - topení- plyn - sanita - kanalizace. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. V roce 2020 jsme spustily SK jazykovou mutaci internetového obchodu na doméně KURENIELACNO.SK.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA a TV PRODUCTS s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano, Dormeo, Wellneo a Rovus.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.