Kanalizace

Kanalizace je důležitou součástí každé budovy. Správná kanalizace ale funguje tak, že o ní vlastně ani nevíme. Na topenilevne.cz najdete kanalizační techniku a vybavení ve špičkové kvalitě, na kterou se budete moci spolehnout. Navíc můžete mít radost z výhodného nákupu, vše zde totiž pořídíte za opravdu skvělé ceny.

Tip: Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefon: 499 429 225 a my Vám rádi poradíme.

V nabídce topenilevne.cz najdete příslušenství pro vnitřní i venkovní kanalizaci, HT trubky, KG trubky, tvarovky, šachty i drenáže v TOP kvalitě a za rozumnou cenu. Máte tak jistotu, že vaše projekty budou mít dlouhou trvanlivost a jejich realizace Vás rozhodně nezruinuje.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.