I Ty s námi můžeš pomoci Barunce

Jmenuji se Barunka a hned v prvních minutách po narození jsem bojovala o život. K tomu se přidaly další závažné komplikace – krvácení IV. stupně, které zasahovalo i do očiček, přidal se hydrocefalus (nadměrné hromadění mozkomíšního moku v mozkových komorách) a následovala operace.

Do života jsem vstoupila s diagnózu dětská mozková obrna – spastická kvadruparéza.

Maminka si mě poprvé pochovala, když mi bylo už 40 dní. Byl to velmi silný emoční zážitek pro nás všechny. Začala etapa starostí, lékařských prohlídek a hledání cesty pro zlepšení mého zdravotního stavu.

S maminkou chodíme na plavání, na canisterapii a muzikoterapii. V létě jezdíme na hipoterapii, ta mi moc pomáhá na uvolnění těla a na vzpřimování hlavičky s opřením ručiček. K mému uzdravování navštěvujeme lázně a jezdíme i do soukromých center.

Začínám si hrát s prstíky na obou ručičkách, říkám slabiky máma, bába, fuj, mňam a dva. Podaří se mi přetočit i na bříško, ale je to pracné. Pohyb mám omezený nezpevněným krčním svalstvem, a tak se mi na bříšku moc nelíbí a nedaří se. Přitom bych už ráda seděla a plazila se!

Jsme na všechno už jen dvě – já a maminka. Maminka je samoživitelka, ale snaží se sehnat všechny pomůcky a terapie, aby byl můj život šťastnější. To vše mi pomáhá v pomalém a komplikovaném tělesném rozvoji.

Budeme spolu dál bojovat, aby ze mě byla šikovná holčička, na které bude minimálně vidět, čím jsem si prošla. Děkujeme, že nám pomáháte svými finančními příspěvky a věřte, že budou ze 100% použity na zlepšení kvality a vývoje mého života.

S Vaší pomocí to určitě zvládnu, slibuji.

Vaše Barunka

>>> CHCI POMOCI BARUNCE <<<

Bližší informace ohledně naší pomoci Barunce nebo příspěvku do Fondu ohrožených dětí, směrujte prosím na mail:
dobryskutek@profi-union.cz

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2023 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.