Parapetní konvektory

Parapetní konvektory využijete tam, kde potřebujete ušetřit co nejvíce místa a nechcete narušit profil místnosti instalací radiátoru nebo jiného topného tělesa. Správným výběrem krycí mřížky parapetního konvektoru docílíte ideálního vzhledu vašeho interiéru. Moderní parapetové konvektory se hodí například pro instalace do moderních chat či domácností.

Pokud potřebujete poradit s výběrem parapetního konvektoru, kontaktujte prosím naši technickou podporu na tel. čísle: 499 429 225.

Hloubka všech parapetních konvektorů v nabídce je: 135 mm

FiltrováníPodrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
0 produktů

Ačkoli v domácnostech stále ještě převažuje vytápění za pomoci radiátorů, v současné době představují zajímavou alternativu právě konvektory. Proč ale uvažovat právě o parapetních konvektorech?

V prvé řadě kvůli jejich rychlému a rovnoměrnému vytápění jednotlivých místností. Pro mnohé uživatele představuje další výrazné pozitivum jejich nenápadnost. Parapetní konvektory si s největší pravděpodobností oblíbíte i pro nízké provozní náklady.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.