Ventilátory ke konvektorům ELSYMCO

Zvyšte výkon svého podlahového konvektoru až o 1000 %, a to s minimální spotřebou elektrické energie. Ventilátory ELSYMCO jsou vhodné téměř pro všechny typy podlahových konvektorů. Rozvádí teplo rychle a rovnoměrně a zajistí vám tak příjemné klima.

Stejnoměrná teplota v místnosti

Nízká spotřeba pouze 2W

Velmi tichý chod

Tangenciální ventilátory s patentovaným motorem Elsymco

Záruka 10 let

   


Úspora energie a maximální topný výkon

Ventilátory k podlahovým konvektorům ELSYMCO jsou speciálně navrženy tak, aby v běžném provozu nespotřebovaly více energie než vypnutá televize. Nemusíte se tedy bát vysokých nákladů za elektřinu.

Tiché a přitom efektivní

Ventilátory ELSYMCO mají o 50 – 200 % vyšší výkon než jiné ventilátory k podlahovým konvektorům, a to při tichém provozu a nízké spotřebě elektrické energie.

Vsaďte na výrobky české firmy ELSYMCO i vy. V nabídce pro vás máme také například nástěnné konvektory z řady NOEMI nebo ventilátory k radiátorům z řady EITAN.

Ventilátory pro podlahové konvektory najdete u nás zde:

 

 

 

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.