Ventilátory k radiátorům ELSYMCO – řada EITAN

Vyberte vašemu radiátoru opravdu chytrý doplněk – ventilátor od českého výrobce ELSYMCO z řady EITAN a vytápějte svůj dům či byt opravdu ekonomicky a efektivně. Špičková technologie, více než snadná instalace, nenápadný design.

Snadná instalace a zapojení

Nízká spotřeba pouze 2W

Velmi tichý chod

Zvýšení výkonu deskového radiátoru až o 100%

Snížení teploty vody v otopném systému

   


Zvýšení výkonu radiátoru

A s tím samozřejmě spojené snížení nákladů na vytápění. Jak je to možné? Ventilátor ELSYMCO z řady EITAN nasává studený vzduch, držící se u podlahy a žene jej přes radiátor. Tím aktivuje cirkulaci vzduchu a díky tomuto principu je schopen zvýšit výkon radiátoru až o 100 %, a to při minimální spotřebě elektrické energie!

Snadné zapojení

Ventilátor jen vybalíte a pak už postupujete zcela intuitivně. Můžete jej připevnit na radiátor nebo jej umístit na podlahu pod radiátor – snadné, rychlé, bezproblémové.

Vsaďte na komfort bez kompromisů a spolehněte se na výrobky ELSYMCO, ať už z řady EITAN nebo NOEMI, díky nimž z dlouhodobého hlediska výrazně ušetříte!

Ventilátory EITAN najdete u nás zde:Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.