| Kód | 0101804 |
| Kód výrobce | 201387 |
| Výrobce | Stiebel Eltron |
| EAN | 4017212013878 |
| Výkon | 2 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Stiebel Eltron ESH 5 U-N TREND baterie, ohřívač zásobníkový, nádrž 5l, pod umyvadlo, 2kW, 230V
Nahrazuje Tatramat el. ohřívač EO 5 P
Svou plynulou volbou teploty od cca 35 °C do 85 °C a objemem zásobníku 5 litrů zásobuje otevřený malý zásobník ESH 5 odběrné místo se střední potřebou vody. To umožňuje odběr až 10 litrů vody při teplotě 40 °C.
Dobře propojený.
Montáž ESH 5 U-N Trend je možná pod umyvadlem rychle a snadno. To je zajištěno 60 cm dlouhým připojovacím kabelem se zástrčkou s ochranným kontaktem.
| Označení | 5 |
| Typ | Elektrické zásobníkové |
| Obsah v litrech | 5 |
| Materiál | Plastové |
| El. zapojení | 230 V |
| Výrobce | Stiebel Eltron |
| Příkon - kW | 2 |
| Výkon | 2 kW |

Dražice TO-20.2 Ohřívač vody elektrický Součástí ohřívače je připojovací kabel, připojení nemusí pro...

Dražice OKCE 125 Ohřívač vody elektrický svislý Svislý elektrický ohřívač vody s keramickým topným...

Dražice OKCE 80 Ohřívač vody elektrický svislý Svislý elektrický ohřívač vody s keramickým topným...

Dražice OKCE 160 Ohřívač vody elektrický svislý Svislý elektrický ohřívač vody s keramickým topným...

Dražice OKCE 100 Ohřívač vody elektrický svislý Svislý elektrický ohřívač vody s keramickým topným...

Dražice OKCE 200 Ohřívač vody elektrický svislý Svislý elektrický ohřívač vody s keramickým topným...

Dražice OKHE 125 Ohřívač vody elektrický svislý Pracovní poloha – svislá (zavěšený na zdi) Keramické...

Dražice BTO 5 IN - závěsný, pod umyvadlo Součástí ohřívače je připojovací kabel, připojení nemusí pr...

Dražice OKCE 50 Ohřívač vody elektrický svislý Svislý elektrický ohřívač vody s keramickým topným t...

Dražice OKCEV 125 Ohřívač vody elektrický ležatý Vodorovný ohřívač vody s keramickým topným tělesem...

Dražice OKHE 160 Ohřívač vody elektrický svislý Pracovní poloha – svislá (zavěšený na zdi) Keramické...

Dražice OKCEV 160 Ohřívač vody elektrický ležatý Vodorovný ohřívač vody s keramickým topným tělesem...