Stiebel Eltron CWM 2000 U Elektrické topidlo

Stiebel Eltron CWM 2000 U Elektrické topidlo
doprava zdarma
Stiebel Eltron CWM 2000 U Elektrické topidlo
Stiebel Eltron CWM 2000 U Elektrické topidlo
Stiebel Eltron CWM 2000 U Elektrické topidlo
Stiebel Eltron CWM 2000 U Elektrické topidlo
Vaše cena 4 391 KčVaše cena bez DPH3 628,80 Kč
Na dotaz
Kód0098485
Kód výrobce200265
VýrobceStiebel Eltron
EAN4017212002650
Výkon 2000 W
Záruka24 měsíců
Typ dopravy Zdarma
Tento měsíc zakoupili 0 zákazníků
Hlídací pesTisknoutPorovnatTechnický dotazDoporučit známémuPřidat k oblíbeným

Stiebel Eltron CWM 2000 U Elektrické topidlo

Dostupnost: Léto 2022

POUŽITÍ:
Kompaktní nástěnný konvektor jako plnohodnotné topení, účinné přechodné vytápění nebo pro dodatečnou spotřebu tepla v obytné části, koupelně nebo v pracovních prostorech. Velmi plochý a nadčasový design se hodí do jakéhokoli prostředí. Integrovatelné do zařízení s centrálním řídicím vodičem FIL-pilot.
 
VYBAVENÍ/KOMFORT:
Elektronicky regulovaný konvektor s dobře čitelným displejem a snadným programováním pro stejnoměrný, bezhlučný ohřev vzduchu v místnosti s přesností na stupně. Požadovanou teplotu místnosti lze na ovládacím prvku nastavit v rozmezí +5 až +30 °C v krocích po 0,5 °C. Programovatelný týdenní časovač se 2 přednastavenými a 1 individuálně programovatelným časovým programem. S adaptivní regulací jako funkcí učení pro časově přesné dosažení komfortní teploty v režimu časovače. Programovatelná komfortní a útlumová teplota. Volitelná funkce ke zjištění otevřeného okna k zabránění plýtvání energií. Ochrana proti zamrznutí, 7 °C. S řídicím vodičem FIL-pilot. Zapínání/vypínání na všech pólech. Kvalitní trubkové topné těleso z nerezové oceli s ocelovými lamelami s hliníkovou povrchovou úpravou. Odolný kovový kryt. Optimální komfort ovládání díky ovládacímu panelu umístěnému v horní části a velkému dobře čitelnému displeji. Nastavitelná dětská pojistka proti neúmyslnému a neoprávněnému přestavení ovládacího prvku.
 
INSTALACE/SERVIS: 
Jednoduchá a stabilní montáž na stěnu jednou osobou: Nástěnný držák se upevní na stěnu samostatně bez přístroje a lze jej dodatečně nastavit. Přístroj je nutné pouze zavěsit. Přístroj je vybaven přívodním vedením délky asi 1 m pro pevné připojení s řídicím vodičem FIL-pilot. Nevyžaduje údržbu.
 
ZABEZPEČENÍ:
Integrovaný bezpečnostní snímač teploty.

 

TypBez ventilátoru
Výkon2000 W
Výkon max. - W2000
VýrobceStiebel Eltron
Popis a technické parametryParametry
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.