Ochlazovače vzduchu

Ochlazovače vzduchu bývají často mylně považovány za mobilní klimatizace. Jedná se však o chladící přístroj na pomezí mezi klimatizací a ventilátorem. Jejich hlavním rozdílem je princip ochlazování vzduchu. Ochlazovač vzduch zvlhčuje, a to prostřednictvím vody či ledu. Vlhký vzduch je pak rozháněn po okolí ventilátorem. Oproti tomu klimatizace využívá k ochlazení vzduchu chladící kapalinu – převážně plyn. Klimatizace vzduch poměrně rychle vysušují. Je tedy důležité porovnat si obě možnosti a při výběru ochlazovací jednotky zvážit, která varianta pro vás bude nejvhodnější. Nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince: 499 429 225. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

FiltrováníPodrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
1 produkt
Platinium Mobilní ochlazovač vzduchu DELUXE BL-138DLR
doprava zdarma

Platinium Mobilní ochlazovač vzduchu DELUXE BL-138DLR

Mobilní ochlazovač s ionizací. Ochlazení na bázi cirkulace vody a jejího odpařování přes ventilátor.
Skladem 1 ks
Kód:0068727
2 699 Kč2 230,58 Kč bez DPH

Mobilní ochlazovače vzduchu mají několik výhod, mezi které například patří – nižší hlučnost, spotřeba, ale i jejich přívětivá pořizovací cena. Hlavní výhodou je však jejich celoroční využití. Ochlazovač vzduchu lze využít i v zimních dnech, kdy je zapotřebí vzduch zvlhčit vlivem topení. Nevýhodou může být fakt, že je zapotřebí dolévat studenou/pokojovou vodu či vkládat led do nádrže. Záleží však na počasí a suchosti vzduchu, jak často potřebné chladící vložky doplňovat.

Tip: Alternativou mohou být i ventilátory či klimatizace, které rovněž v horkých dnech vzduch příjemně ochladí a rozproudí. Pro venkovní osvěžení jsou však jistotou bazény.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.