| Kód | 0283982 |
| Kód výrobce | PY07/19 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913935374 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Série vodovodních baterií SPY nabízí oblíbený hranatý design doplněný zkosenou oblou hranou. Díky tomuto spojení tvarů se dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny. Ve stejném vzhledu nabízíme také umyvadlový sifon a roháčky. Elegantní a praktické je přepínání sprchy u vanové baterie, které je umístěno na vývodu pro sprchovou hadici – stačí zatáhnout za sprchovou hadici v místě připojení k baterii. SPY jsou mimo chromu k dispozici i v provedení černá matná, bílá matná, nikl, zlatá a zlatá mat.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 298 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 243 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935374 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Ovládání | Pákové |
| Typ | Stojánkové baterie |
| Použití | Umyvadlové/ Dřezové baterie |
| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 400 |
| Výška v mm | 105 |
| Hmotnost | 2,91 kg |

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Baterie stojánková pouze na studenou vodu s prodlouženou zárukou 5 let s ramínkem délky 10 cm. Prvot...

Udělejte z vaší kuchyně váš oblíbený prostor. Praktická a moderní dřezová baterie s elastickým (flex...

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní p...


Vlastnosti ZnačkaAQUALINE SérieSINTRA 3D modelANO Výška149 mm Hloubka248 mm BarvaChrom MateriálMosa...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 40 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 40 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní p...

Tato umyvadlová stojánková baterie, patří do série dvouručkových vodovodních baterií Retro Viktorie,...