| Kód | 0110515 |
| Kód výrobce | LT602B |
| Výrobce | Aqualine |
| EAN | 8590913882838 |
| Záruka | 48 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Série LOTTA představuje nový pohled na série levných vodovodních baterií. Umyvadlová stojánková baterie má dostatečnou výšku 85 mm k perlátoru pro pohodlné omytí rukou. Zajímavá je vanová baterie, vybavená unikátním otočným keramickým přepínačem. Za zmínku stojí i nástěnná umyvadlovo-vanová baterie stylu 2v1, vhodná do bytových jader. To vše je podpořeno zajímavou cenou.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| 3D model | ANO |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 104 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 85 mm |
| Průtok (3 bar) | 14.300 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913882838 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Ovládání | Pákové |
| Typ | Stojánkové baterie |
| Použití | Umyvadlové/ Dřezové baterie |
| Výrobce | Aqualine |
| Šířka v mm | 170 |
| Výška v mm | 70 |
| Hmotnost | 1,38 kg |

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Baterie stojánková pouze na studenou vodu s prodlouženou zárukou 5 let s ramínkem délky 10 cm. Prvot...

Udělejte z vaší kuchyně váš oblíbený prostor. Praktická a moderní dřezová baterie s elastickým (flex...

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní p...

Vlastnosti ZnačkaAQUALINE 3D modelANO Výška425 mm Hloubka216 mm BarvaChrom MateriálMosaz TvarKruhov...

Vlastnosti ZnačkaAQUALINE SérieSINTRA 3D modelANO Výška149 mm Hloubka248 mm BarvaChrom MateriálMosa...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 40 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 40 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové proveden...

Vodovodní baterie vyznačující se spolehlivostí, dlouhou životností, elegantním vzhledem a kvalitní p...