| Kód | 0547582 |
| Kód výrobce | MC102 |
| Výrobce | Sapho |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x86x80 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 46.5300 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutin a záhybů. Oplachová voda vytéká rozdělovačem vody pouze ze zadní části WC mísy a díky speciálnímu tvaru keramiky dokonale opláchne vnitřní prostor. Výhodou je snadná údržba a čištění WC mísy.



Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 530 |
| Výška v mm | 910 |
| Hmotnost | 46,53 kg |