| Kód | 0547565 |
| Kód výrobce | MC102-113 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913966088 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 36,5x46 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost / ks | 2.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966088 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 390 |
| Výška v mm | 68 |
| Hmotnost | 2,80 kg |