| Kód | 0561800 |
| Kód výrobce | ESQYDH RGL |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Výška | 1456 mm |
| Šířka | 417 mm |
| Hloubka | 417 mm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Typ | Koše na dřevo |
| Výrobce | Romotop |
| Hloubka v mm | 417 mm |
| Šířka v mm | 417 |
| Výška v mm | 1456 |
| Hmotnost | 60,00 kg |

Teploměr s magnetem pro krbová kamna a krbové vložky. Teploměr Vám pomůže: - šetřit palivo - chránit...






K lepení těsnících šňůr. Odolnost: 1100°C

Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel ...


Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu sk...

🔥 ROMOTOP Akumulační sada (AKKUM 01) – Prodloužené teplo pro vaše kamna Získejte maximum z každ...
