KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PŘEDNOSTNĚ E-MAILEM NEBO FORMULÁŘEM Z DETAILU PRODUKTU O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

HS Flamingo Čistič krbových skel ATMOSFIRE houba

HS Flamingo Čistič krbových skel ATMOSFIRE houba
Akce
HS Flamingo Čistič krbových skel ATMOSFIRE houba
HS Flamingo Čistič krbových skel ATMOSFIRE houba
HS Flamingo Čistič krbových skel ATMOSFIRE houba
HS Flamingo Čistič krbových skel ATMOSFIRE houba
Referenční cena218,90 Kč s DPHVaše cena 207,96 KčVaše cena bez DPH171,87 Kč
Skladem 3 ks
Kód0047518
Kód výrobceHSF17-145
VýrobceSCHOTT
EAN4003364618801
Záruka24 měsíců
Tento měsíc zakoupili 1 zákazníků
Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel bez povrchové úpravy. POZOR! Houbičku Dry Wiper SCHOTT ROBAX® používejte prosím pouze na krbová skla bez povrchové úpravy. Použitím přípravku Dry Wiper na sklokeramická dvířka s reflexní vrstvou odrážející tepelné paprsky, s antireflexní vrstvou nebo vrstvou se zrcadlovým efektem můžete svá krbová dvířka poškodit. Používejte prosím ochranné rukavice. Používejte i ochranu před prachem, který může během čištění vzniknout, a zajistěte, aby byl prostor během čištění dobře odvětrávaný. Čištění provádějte pouze za sucha – houbičku nevlhčete! Studená krbové sklo čistěte houbičkou Dry Wiper před nebo po každém rozdělání ohně. K čištění studených znečištěných dvířek použijte aktivní šedou stranu houbičky. Nečistoty odstraníte krouživými pohyby. Po vyčištění Dry Wiper vyprašte a vraťte ho zpět do obalu. Hotovo! Pro udržení čistého prosklení dvířek používejte pouze suché dřevo a studená dvířka čistěte přípravkem Dry Wiper před nebo po každém použití krbu. Nepoužívejte prosím Dry Wiper SCHOTT ROBAX® v kombinaci s vodou nebo jinými tekutými čisticími prostředky!
VýrobceSCHOTT AG
Distributor pro ČR a SRHS Flamingo s.r.o. - www.hsflamingo.cz
VýrobceSCHOTT
Popis a technické parametrySpecifikace
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2023 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Dormeo, Delimano, Rovus

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Poslední navštívené