| Kód | 0088199 |
| Kód výrobce | HW2 IZO01 |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
• určen pro teplovodní výměníky krbových vložek HEAT W 4g 59.50.04(6) a HEAT W 4g 70.50.04(06)
• kryt se skládá z plechové části a izolační rohože
• zvýšení výkonu do vody až o 10%]]>
| Výška | 590 mm |
| Šířka | 692 mm |
| Hloubka | 409 mm |
| Hmotnost | 8.5 kg |
| Výrobce | Romotop |
| Hloubka v mm | 409 mm |
| Šířka v mm | 692 |
| Výška v mm | 590 |
| Hmotnost | 8,50 kg |

Teploměr s magnetem pro krbová kamna a krbové vložky. Teploměr Vám pomůže: - šetřit palivo - chránit...






K lepení těsnících šňůr. Odolnost: 1100°C

Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel ...


Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu sk...

🔥 ROMOTOP Akumulační sada (AKKUM 01) – Prodloužené teplo pro vaše kamna Získejte maximum z každ...
