Požární čerpadla

Požární čerpadla, stejně jako plovoucí čerpadla slouží k přenosu většího množství vody, pomáhá HZS k doplnění cisternových stříkaček  a také slouží k odčerpávání vody například v důsledku záplav. Požární čerpadla se také mohou používat například v zemědělství a na stavbách. Prostory, kde se čerpadla užívají by neměly být uzavřené, hrozilo by tím totiž nebezpečí otravy oxidem uhelnatým. Potřebujete poradít s výběrem požárního čerpadla? Kontaktujte naši technickou podporu na tel. čísle: 499 429 225.
FiltrováníPodrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
0 produktů

Tým topenilevne.cz pro vás připravil pestrou nabídku hasicí techniky, ve které si na své přijdou profesionální i sportovní hasiči. Vybrané produkty si ale své místo najdou v každé dobře vybavené garáži či dílně.

Požární čerpadla z nabídky topenilevne.cz nabízejí špičkovou kvalitu a spolehlivý provoz. Pokud si ale nebudete čímkoli jisti nebo budete potřebovat poradit, kontaktujte nás!

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.