Otopná tělesa ELSYMCO – řada NOEMI

Zajistěte ve svém domě příjemné klima, a to po celý rok! Nástěnné konvektory ELSYMCO z řady NOEMI jsou speciálně navržené tak, aby vám zajistili komfort a zároveň svým designem nejen nenarušovaly, ale naopak vylepšily celkový dojem vašeho interiéru.

Snadná instalace a zapojení

Tepelný komfort

Moderní design a vysoká kvalita zpracování

Příjemné klima po celý rok

 

Ušetříte za vytápění

Ventilátory ELSYMCO, které jsou srdcem nástěnných konvektorů, dokážou z tepelného výměníku získat skutečně maximální topný výkon. Zároveň však zařízení téměř neuslyšíte. Ventilátory dokážou vytěžit maximum výkonu i při snížení teploty topné vody. Máte-li kondenzační kotel, ušetříte až 15 % nákladů. U tepelného čerpadla je pak úspora ještě vyšší.

Bude vaší místnosti slušet…

…spíše si jej ani nevšimnete. Nástěnné konvektory ELSYMCO z řady NOEMI jsou navrženy tak, aby skutečně design celé místnosti doladily. Můžete si vybrat konvektor ze dřeva či technického kamene – minimalistické tvary, plochý přední panel, bezešvé spoje – zkrátka skvost vašeho domova.

Pohodlí na prvním místě

Nástěnné konvektory ELSYMCO z řady NOEMI jsou opravdu chytré. Dokážou téměř okamžitě rozpoznat, zda potřebujete místnost vytopit či naopak chladit a podle toho automaticky přepnou na optimální režim.

Produkty ELSYMCO, ať už právě řada NOEMI, řada EITAN nebo jejich ventilátory pro podlahové konvektory v sobě mají špičkovou technologii, kterou tato česká firma sama vyvinula. Nepřekonatelnou výhodou NOEMI je nejtišší a nejekonomičtější ventilátor speciálně vyvinutý pro klimatizace.

Konvektory NOEMI najdete u nás zde:

 

 

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o. Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.