| Kód | 0047932 |
| Kód výrobce | HSF17-109 |
| Výrobce | SVOZ Napajedla Obchod |
| EAN | 8594155832293 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Počet v balení | šňůra 2,5m |
| Barva | grafit |
| Distributor pro ČR a SR | HS Flamingo s.r.o. - www.hsflamingo.cz |
| Výška | 4 mm |
| Délka | 2500 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Typ | Žáruvzdorné těsnění |
| Výrobce | SVOZ Napajedla Obchod |


Teploměr s magnetem pro krbová kamna a krbové vložky. Teploměr Vám pomůže: - šetřit palivo - chránit...





Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel ...

K lepení těsnících šňůr. Odolnost: 1100°C


Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu sk...

🔥 ROMOTOP Akumulační sada (AKKUM 01) – Prodloužené teplo pro vaše kamna Získejte maximum z každ...
