| Kód | 0106711 |
| Kód výrobce | HSF25-143 |
| Výrobce | AMETALTOP |
| EAN | 8594189436047 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Materiál | 1,5 mm ocelový plech |
| Průměr | 130 mm |
| Barva | černá |
| Tepelná odolnost | 400 °C |
| Délka | 50 cm |
| Tloušťka | 1,5 mm |
| Vnější průměr | 320 mm |
| Výkon výměníku | 4-5 kW |
| Typ | Výměník |
| Výrobce | AMETALTOP |


Teploměr s magnetem pro krbová kamna a krbové vložky. Teploměr Vám pomůže: - šetřit palivo - chránit...





Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel ...

K lepení těsnících šňůr. Odolnost: 1100°C


Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu sk...

🔥 ROMOTOP Akumulační sada (AKKUM 01) – Prodloužené teplo pro vaše kamna Získejte maximum z každ...
