| Kód | 0106607 |
| Kód výrobce | HSF17-242 |
| Výrobce | HS Flamingo |
| EAN | 8594155832330 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová ATYP |
| Barva | čirá |
| Distributor pro ČR a SR | HS Flamingo s.r.o. - www.hsflamingo.cz |
| Materiál | Tvrzené sklo |
| Rozměry | 1100 x 950 mm |
| Tloušťka | 6 mm |
| Nosnost | 250 kg |
| Fazeta | ne, broušené hrany ° |
| Typ | Skla pod kamna |
| Výrobce | HS Flamingo |


Teploměr s magnetem pro krbová kamna a krbové vložky. Teploměr Vám pomůže: - šetřit palivo - chránit...





Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel ...

K lepení těsnících šňůr. Odolnost: 1100°C


Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu sk...

🔥 ROMOTOP Akumulační sada (AKKUM 01) – Prodloužené teplo pro vaše kamna Získejte maximum z každ...
