| Kód | 0106372 |
| Kód výrobce | EKO-004057 |
| Výrobce | THERMAX |
| EAN | 8594155831159 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Balení | 1 kg |
| Tepelná odolnost | 1100 °C |
| Hmotnost | 1 kg |
| Teplota použití | 1100 °C |
| Vazba | pasta |
| Použití v exteriéru | Ne |
| Výrobce | THERMAX |

Teploměr s magnetem pro krbová kamna a krbové vložky. Teploměr Vám pomůže: - šetřit palivo - chránit...






K lepení těsnících šňůr. Odolnost: 1100°C

Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel ...


Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu sk...

🔥 ROMOTOP Akumulační sada (AKKUM 01) – Prodloužené teplo pro vaše kamna Získejte maximum z každ...
