| Kód | 0047906 |
| Kód výrobce | HSF15-074 |
| Výrobce | Parkanex |
| EAN | 9005249009150 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Výška | 36 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Barva | tmavě hnědá |
| Váha | 0,5 kg |
| Materiál | dřevo |
| Hloubka | 59 cm |
| Typ | Koše na dřevo |
| Výrobce | Parkanex |

Teploměr s magnetem pro krbová kamna a krbové vložky. Teploměr Vám pomůže: - šetřit palivo - chránit...






K lepení těsnících šňůr. Odolnost: 1100°C

Mechanický čistič krbových skel od firmy SCHOTT ROBAX® je vhodný k čištění všech typů krbových skel ...


Přípravek s mechanickým rozprašovačem je určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu sk...

🔥 ROMOTOP Akumulační sada (AKKUM 01) – Prodloužené teplo pro vaše kamna Získejte maximum z každ...
