| Kód | 0565174 |
| Kód výrobce | 3626137 |
| Výrobce | Ariston |
| EAN | 5411692103132 |
| Výkon | 1,5 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Ariston VELIS VLS PRO 100 EU elektrický zásobníkový ohřívač vody


2Objem uváděný v této tabulce označuje kategorii výrobku. Jmenovitý objem výrobku je specifikován v technické dokumentaci přiložené k výrobku.

| Označení | 100 |
| Typ | Elektrické zásobníkové |
| Obsah v litrech | 85 |
| Materiál | Smaltované |
| El. zapojení | 230 V |
| Výrobce | Ariston |
| Příkon - kW | 1,5 |
| Výkon | 1,5 kW |
| Hmotnost | 32,20 kg |