Akumulační kamna

Akumulační kamna vytvářejí tepelnou energii v době nízké tarifikace, kterou později využijí pro vytápění, a to v době, kdy již není odběr elektrické energie v takovém rozsahu výhodný. Základem moderních akumulačních kamen jsou kvalitní feolitové cihly, které se nahřívají a později vydávají sálavé nebo ventilátorem vyháněné teplo pro ohřev vzduchu v místnosti. 

Tip: Zajímat vás mohou také elektrická či plynová topidla.

Nevybrali jste si? Obraťte se na nás a my vám poradíme. Kontaktujte naší zákaznickou podporu na telefonním čísle: 499 429 225.

Zobrazení zboží E-shopu:
Řadit dle:0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.

Akumulační kamna fungují na podobném principu jako akumulační nádrže, s tím rozdílem, že v kamnech udržují teplo feolitové cihly. Teplo pak z kamen postupně sálá a může být dále rozháněno ventilátorem pro rychlejší ohřev místnosti. Vhodně zvolená akumulační kamna mohou po celý den zajišťovat účinné topení s postupným uvolňováním.

Tip: Akumulační kamna jsou také ideální například pro rychlou modernizaci starých budov – díky jednoduché instalaci odpadají náklady na sanaci komínů, pokládky potrubí a další instalační práce.

Nenašli jste, co jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat na technické podpoře.

SHOPROKU 2018

Fond ohrožených dětí
Facebook