🏆Již 19 let Váš spolehlivý dodavatel💯 
🎖️Jsme sedminásobní vítězové Heureka Shop Roku!🎉

Zástrčné klíče typu L a sady zástrčných klíčů Wiha

Všechny druhy imbusů neboli zástrčných klíčů typu L, na které si jen vzpomenete. V našem sortimentu najdete sady imbusů, skládací imbus, sanitární čtyřhran i samostatné zástrčné klíče všech typů. Vsaďte na kvalitu prověřeného výrobce BGS Technic a Wiha. Potřebujete-li poradit s výběrem, obraťte se na naši technickou podporu na telefonním čísle 499 429 225.

FiltrováníPodrobné hledáníCena
Typ
(0)
(0)
(0)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(50)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
0 produktů

Na Topenilevne.cz nejen pořídíte vše potřebné, ale také ušetříte. Na většinu sortimentu pro vás máme až 10% slevu. Ať už plánujete rozsáhlejší rekonstrukci kanalizace a vodovodu či koupelny nebo jen doplňujete svou výbavu, právě u nás seženete vše na jednom místě.

Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

© 2007-2026 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky