KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PŘEDNOSTNĚ E-MAILEM NEBO FORMULÁŘEM Z DETAILU PRODUKTU O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

WILO Zařízení na využití dešťové vody RAIN1-45 EM

WILO Zařízení na využití dešťové vody RAIN1-45 EM
doprava zdarma
Základní cena42 754 Kč s DPHVaše cena 34 203 KčVaše cena bez DPH28 267,20 Kč
Obvykle do měsíce
Kód0087181
Kód výrobce2551470
VýrobceWilo
EAN4048482967936
Záruka2 roky
Typ dopravy Zdarma

WILO Zařízení na využití dešťové vody RAIN1-45 EM

Stále větší sucha sužují každé léto zemědělce i běžné domácí zahrádkáře. Téměř každé léto obecní úřady vydávají zákaz používání pitné vody k zavlažování zahrad. Mnohdy nezbývá než jen tiše sledovat, jak hyne úroda a doufat v brzký déšť. To je důvod, proč je potřeba se naučit co nejefektivněji zacházet s dešťovou vodu.

Automatické čerpací zařízení Wilo RAIN 1 se samonasávacím čerpadlem na využívání dešťové vody v aplikacích, kde není nutné použít vodu pitnou. Kompaktní konstrukce umožňuje jednoduché a okamžité zapojení s uvedením do provozu. Kromě toho disponuje zařízení automatickými ochrannými funkcemi jako je hlídání hladiny a chod na sucho, neustálá indikace tlaku v zařízení, paměť posledních 10 poruch. V případě nedostatku dešťové vody zařízení přepne na sekundární zdroj.

Základový rám s tlumiči snižuje vibrace způsobené čerpadlem a zajišťuje tak tichý provoz. K čerpadlu je instalovaná 11 l přednádrž s plovákovým ventilem a senzorem přepadu.

Specifikace

 • napájení 230 VAC
 • kabel o délce 1,5 m
 • max. provozní tlak 8 bar
 • sací výška max. 8 m
 • teplota média 5...30 °C
 • okolní teplota 5...40 °C
 • přednádrž o objemu 11 l

Vlastnosti

 • kompaktní provedení
 • vše v jednom
 • ochrana proti suchoběhu
 • automatický provoz

Použití

Zařízení je vhodné k rodinným domkům a malým komerčním objektům. Dešťovou vodu lze především využít k zalévání zahrady. Stejně dobře ji lze využít například ke splachování i k praní prádla. Bude ji nutno připojit k rozvodu vody, ovšem tak, aby se nemísila dešťová voda s pitnou vodou z řádu. 

Dopravní výška čerpadla 55 m
Napájení čerpadla 230 VAC
Průtok čerpadla 6,6 m3/h
Sací výška 8 m
Hmotnost 0.00 kg
VýrobceWilo
Hmotnost27,60 kg
Popis a technické parametrySpecifikaceKe stažení
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2022 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. Od roku 2020 pracujeme na SK jazykové mutaci internetového obchodu KURENIELACNO.SK a dalších projektech..

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano , Dormeo, Wellneo a Rovus .

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Weblogo

Poslední navštívené