Rovus Vysavač na okna Magic

Rovus Vysavač na okna Magic
Rovus Vysavač na okna Magic
Rovus Vysavač na okna Magic
Rovus Vysavač na okna Magic
Rovus Vysavač na okna Magic
Rovus Vysavač na okna Magic
Vaše cena s DPH699 Kč
Vaše cena bez DPH577,69 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Prodej byl ukončen
Kód0056967
Kód výrobce106151130
VýrobceRovus
EAN7630033936507
Záruka24 měsíců
Typ dopravy: Maloobjemová
Popis a technické parametrySpecifikace

Rovus Vysavač na okna Magic

Rovus vysavač na okna Magic je perfektní nástroj, který potřebujete k tomu, aby vaše okna, zrcadla, sprchy a dlaždice byly dokonale čisté, lesklé a bez šmouh. Jedinečná kombinace vysavače, rozprašovacího čističe, a stěrky nabízí maximální čistící výkon a spolehlivé a dlouhodobé výsledky.

Vysavač 3v1 pro dokonalé čištění

Rovus vysavač na okna Magic nabízí nejen pohodlnou funkci rozprašovače, který snadno a rovnoměrně aplikuje čistící kapalinu na zvolený povrch, ale také výkonný vysavač který vysaje veškerou přebytečnou vodu a nečistotu, plus odolná a široká stírací lišta, která nezanechává žádné šmouhy nebo kapky – pouze perfektně čisté povrchy!

Mějte svůj domov perfektně čistý

Rovus vysavač na okna Magic je nejen efektivní čistič oken – lze jej použít i na zrcadlech, sprchových koutech, dlaždicích, automobilech – prakticky na jakémkoliv neporézním povrchu ve vašem domě. Flexibilní hlava umožňuje čištění od vrchu až dolů, včetně rohů. Protože je bezdrátový a běží nepřetržitě až 50 minut na 4 AA baterie, můžete ho používat uvnitř i venku.

Kompaktní, lehký a ergonomický

Navržen tak, aby byl pohodlný pro držení a zároveň kompaktní, aby se dal lehce přenášen kamkoliv, kde ho budete potřebovat – váš dům, kancelář nebo auto.

Šetřete čas i úsilí

Okna, zrcadla, sprchy a další podobné povrchy může být občas těžké vyčistit – nevyžadují jen spoustu času, ale také spoustu úsilí, aby vše bylo dokonalé. Rovus vysavač na okna Magic velmi snižuje čas věnovaný domácím pracím. Když skončíte s čištěním, jednoduše vylijte zbývající vodu a čistící roztok a odložte jej, dokud nebude opět potřeba.

 
 
Technické parametry
Napětí: 6V
Funguje na 4x AA baterie
Výkon: 10W
Hlasitost: 60 dB
Parametry a specifikace
VýrobceRovus

Fond ohrožených dětí
Facebook