| Kód | 0039213 |
| Kód výrobce | RDE 100.1 |
| Výrobce | Siemens |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Siemens programovatelný termostat RDE 100.1
Prostorový termostat RDE 100.1 se používá pro regulaci prostorové teploty v systémech vytápění. Typickými aplikacemi jsou byty, rodinné domy, komerční budovy. Regulace probíhá na základě vestavěného teplotního čidla nebo dle čidla připojeného k externímu vstupu.
| Výrobce: | SIEMENS |
| Provedení: | Drátový |
| Rozsah nastavení: | 5...35 °C |
| Provozní režimy: | Režim dovolená, Přepínání komfort/útlum, Protimrazová ochrana, Plná automatika, Týdenní provoz, Topení |
| Spínací výkon relé: | DC 3 V |
| Typ regulace: | On/Off |
| Nastavení spínacích časů: | 15 min |
| Zobrazení hodin: | ANO |
| Napájení: | Baterie 2x AAA 1,5V |
| Určeno pro: | Podlahové topení, Přímotop, Plynový kotel, Elektrický kotel |
| Rozměry (v x š x h): | 127 x 85 x 21,5 mm |
| Výrobce | Siemens |