| Kód | 0269168 |
| Kód výrobce | SP023B |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913915680 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Zápustný dávkovač mýdla a saponátu s možností instalace do umyvadla místo stojánkové baterie, nebo do desky vedle umyvadla či dřezu.
Snadné plnění bez zbytečného šroubování. Pumpičku jednoduše vytáhnete a doplníte mýdlo nebo saponát (jar apod.).
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55x278x103 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 278 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | K zapuštění |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913915680 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Použití | Dávkovač mýdla |
| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 130 |
| Výška v mm | 80 |
| Hmotnost | 0,29 kg |


Hotelový fén s montáží na zeď, 2 rychlosti, 220 V - 240 V / 50 - 60 Hz, příkon 450 W (1. rychlost) /...

Maximální průměr role 250 mm, uzamykatelný.

Rozměr papírů 230 x 110 mm, uzamykatelný.


Rozměr 510 x 85 mm. Rozteč 450 mm.

Rozměr 158 x 121 mm.

Rozměr 163 x 380 mm.

Objem 0,15 l.


Výška 360 mm.
