| Kód | 0114030 |
| Kód výrobce | XS300 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913128554 |
| Záruka | 120 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Série X-STEEL z kvalitního broušeného nerezu se díky svému tvaru úchytu stala doplňkem, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Výborně ladí s ostatním vybavením v provedení nerez mat. V tomto provedení nabízíme vodovodní baterie i sprchový program. Nejen, že je toto provedení krásné, ale navíc praktické na údržbu. Díky použitému materiálu se vyznačuje i dlouhou životností.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 95x380x105 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128554 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 95 |
| Výška v mm | 342 |
| Hmotnost | 1,00 kg |


Hotelový fén s montáží na zeď, 2 rychlosti, 220 V - 240 V / 50 - 60 Hz, příkon 450 W (1. rychlost) /...

Maximální průměr role 250 mm, uzamykatelný.

Rozměr papírů 230 x 110 mm, uzamykatelný.


Rozměr 510 x 85 mm. Rozteč 450 mm.

Rozměr 158 x 121 mm.

Rozměr 163 x 380 mm.

Objem 0,15 l.


Výška 360 mm.
