| Kód | 0269134 |
| Kód výrobce | XR218 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913127380 |
| Záruka | 120 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 25x25x50 mm |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.0400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127380 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| Použití | Věšáčky |
| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 100 |
| Výška v mm | 60 |
| Hmotnost | 0,04 kg |


Hotelový fén s montáží na zeď, 2 rychlosti, 220 V - 240 V / 50 - 60 Hz, příkon 450 W (1. rychlost) /...

Maximální průměr role 250 mm, uzamykatelný.

Rozměr papírů 230 x 110 mm, uzamykatelný.


Rozměr 510 x 85 mm. Rozteč 450 mm.

Rozměr 158 x 121 mm.

Rozměr 163 x 380 mm.

Objem 0,15 l.


Výška 360 mm.
