| Kód | 0277694 |
| Kód výrobce | MI6080 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913926402 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová ATYP |
Designová otopná tělesa SAMILLA & EVOLLA plní praktickou funkci vytápění a zároveň působí jako umělecký prvek, který vynikne v jakékoli místnosti.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAMILLA & EVOLLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 790x592 mm |
| Šířka | 790 mm |
| Výška | 592 mm |
| Objem | 0.45 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 426 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913926402 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí.
Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.
Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE).
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (O15 mm Cu a O16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
| Šířka v mm | 790 |
| Výška v mm | 590 |
| Výrobce | Sapho |
| Hmotnost | 15,00 kg |

Tento model je zlatým standardem pro velké rodinné koupelny. Model KD 600/1680 v sobě spojuje nejž...

Tento model představuje ideální rovnováhu mezi rozměrem a výkonem. Šířka 600 mm je nejčastějším st...

Toto je skutečný „obr“ v kategorii klasických rovných radiátorů. Model KD 750/1680 představuje max...

U modelu Thermal KD 450/1680 se dostáváme do kategorie vysokých vertikálních těles. Je to ideální ...

Toto je absolutní král řady Thermal KD. Model 750/1850 je největším a nejvýkonnějším tělesem v cel...

Tento model je ideálním řešením pro koupelny, kde je prioritou maximální využití výšky při minimál...

Model Thermal KD 450/960 je ideálním řešením pro uživatele, kteří bojují s nedostatkem místa na ší...

Tento model, Thermal KDO 600/1320, je ideální volbou pro ty, kteří hledají zlatý standard v rozměr...

Tento model, Thermal KDO 600/1680, představuje vrchol funkčního designu pro moderní rodinnou koupe...

Koupelnový radiátor Thermal KD 600/960 – Nadčasová klasika pro vaši koupelnu Hledáte spolehlivý...

Tento model je skutečným vertikálním gigantem. Kombinace standardní šířky 60 cm a maximální výšky ...

Model Thermal KDO 750/1680 představuje absolutní špičku v kategorii prohnutých koupelnových radiát...