| Kód | 0114442 |
| Kód výrobce | PD904 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913866272 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
PRIDE zrcadlo v dřevěném rámu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIDE & SUNBEAM |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Bronz |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 7.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866272 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Sapho |
| Hmotnost | 7,65 kg |