| Kód | 0110223 |
| Kód výrobce | 1102-44-01 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913909733 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
Baterie LATUS, v kubistickém stylu, držící se přímých linií se těší výrazné oblibě mezi koncovými klienty i architekty. LATUS tvoří ucelená kolekce baterií, včetně podomítkových, speciální baterie pro volně stojící vany, umyvadlové baterie do prostoru a sprchového sloupu.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Funkce sprchy | Déšť, Kaskáda |
| Ostatní | Anti-twist systém, Třícestné, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 8.3340 kg |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8590913909733 |
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Výrobce | Sapho |
| Hmotnost | 8,33 kg |

Sprchová podomítková sada s příslušenstvím v provedení černá-mat. Box je dodávaný komplet včetně kry...

Sprchový set obsahuje baterii se sprchovou soupravou, jednopolohovou ruční a kulatou talířovou sprch...

Vlastnosti ZnačkaAQUALINE Výška963 mm BarvaChrom MateriálABS/nerez TvarKruhové Funkce sprchyDéšť, M...

Prvotřídní chromové provedení. Set obsahuje nástěnnou sprchovou baterii s horním vývodem a roztečí 1...

Sprchová souprava v provedení černá-mat pro sprchové baterie obsahuje 3-polohovou ruční sprchu, posu...

Sprchová souprava pro sprchové baterie obsahuje 3-polohovou ruční sprchu, posuvný držák sprchy v dél...

Cenově dostupný sprchový set Rio s O 100 mm obsahuje ruční sprchu s 1 funkcí se snadno čistitelnými ...

Vlastnosti ZnačkaPOLYSAN 3D modelANO Šířka210 mm Výška1300 mm BarvaBílá MateriálPlast InstalaceNást...

Vlastnosti ZnačkaAQUALINE Výška600 mm BarvaChrom MateriálABS/nerez TvarKruhové Funkce sprchyDéšť Ro...

Vlastnosti ZnačkaSAPHO Výška980 mm BarvaChrom MateriálABS/nerez TvarKruhové Funkce sprchyDéšť, Masá...

Štíhlé linie baterie doplněné o detaily v industriálním stylu – to je charakteristika série SOLARIS....

Sprchová souprava černá-mat pro vanové baterie obsahuje 3-polohovou ruční sprchu, kloubový držák spr...