| Kód | 0565928 |
| Kód výrobce | WX1515 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913120169 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 36x43,8 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 438 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | D-tvar |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120169 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 365 |
| Výška v mm | 55 |
| Hmotnost | 1,88 kg |