| Kód | 0269258 |
| Kód výrobce | AU403 |
| Výrobce | Sapho |
| EAN | 8590913919602 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x10x35,2 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 352 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.2000 kg |
| EAN | 8590913919602 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
| Výrobce | Sapho |
| Šířka v mm | 570 |
| Výška v mm | 150 |
| Hmotnost | 8,20 kg |

Série Lyra Plus zůstává synonymem pro harmonické tvary a klasické linie. Umyvadlo Lyra Plus o šířce ...

Série Lyra Plus zůstává synonymem pro harmonické tvary a klasické linie. Umyvadlo Lyra Plus o šířce ...

Jednoduché čisté linie a měkce zaoblené hrany jsou typickými znaky designu série Deep by JIKA. Rohov...

TENTO PRODUKT SE JIŽ NEPRODÁVÁ. JEHO NÁHRADA JE PRODUKT S OBJEDNACÍM KÓDEM VSD60NA. Keramické umyvad...

Vlastnosti ZnačkaCERASTYLE 3D modelANO Rozměr60x16,5x40 cm Šířka600 mm Výška165 mm Hloubka400 mm Ba...

Vlastnosti ZnačkaCERASTYLE 3D modelANO Rozměr50x16,5x40 cm Šířka500 mm Výška165 mm Hloubka400 mm Ba...

S otvorem pro baterii vpravo (levou variantu nelze dodat). Vlastnosti ZnačkaAQUALINE 3D modelANO Ro...

Koupelnová série Cubito Pure ctí nejnovější trendy v zařizování koupelen, a to překvapivou jednoduch...

Koupelnová série Cubito ctí nejnovější trendy v zařizování koupelen, a to překvapivou jednoduchostí ...

Série Lyra Plus zůstává synonymem pro harmonické tvary a klasické linie. Umyvadlo Lyra Plus o šířce ...

Série Lyra Plus zůstává synonymem pro harmonické tvary a klasické linie. Umyvadlo Lyra Plus o šířce ...

Série Lyra Plus zůstává synonymem pro harmonické tvary a klasické linie. Umyvadlo Lyra Plus o šířce ...