KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PŘEDNOSTNĚ E-MAILEM NEBO FORMULÁŘEM Z DETAILU PRODUKTU O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

SALUS Ultratenký termostat s čidlem vlhkosti, 230 V SQ610, Systém SMART HOME

SALUS Ultratenký termostat s čidlem vlhkosti, 230 V SQ610, Systém SMART HOME
SALUS Ultratenký termostat s čidlem vlhkosti, 230 V SQ610, Systém SMART HOME
SALUS Ultratenký termostat s čidlem vlhkosti, 230 V SQ610, Systém SMART HOME
Vaše cena 3 528 KčVaše cena bez DPH2 915,29 Kč
Skladem externí sklad
Kód0084149
Kód výrobceSQ610
VýrobceSALUS Controls
EAN5060103697670
Záruka24 měsíců
Typ dopravy Dle hodnoty zboží
Tento měsíc zakoupili 0 zákazníků
Termostat SALUS Quantum SQ610 je jedinečné zařízení navržené tak, aby plnilo mnoho funkcí, přičemž je mimořádně jednoduché na používání a instalaci. Vyznačuje se jedinečným moderním designem. Uspokojí potřeby i náročných zákazníků. Připojení a instalace nikdy nebyly tak jednoduché! Termostat QUANTUM byl navržen jako nejjednodušší termostat, pokud jde o instalaci a ovládání. Proces instalace můžete nyní dokončit v pouhých třech jednoduchých krocích! SQ610 může fungovat jako součást systému SALUS Smart Home a bezdrátově komunikovat s dalšími zařízeními v síti, nebo samostatně (drátové propojení) bez systému SALUS Smart Home. Díky vestavěnému beznapěťovému relé v SQ610 můžete svůj systém ovládat pomocí pevného (drátového) připojení. Kromě toho můžete stále využívat výhody vzdáleného ovládání prostřednictvím internetu. Termostat SQ610 je určen k montáži do standardní elektroinstalační krabičky. Základní vlastnosti: Ultratenký - tloušťka jen 10 mm Čitelný displej s podsvícením Intuitivní menu Senzor vlhkosti Režim dovolená Přizpůsobitelná obrazovka displeje Výběr řídícího algoritmu: ITLC, hystereze ± 0,5 ° C nebo ± 0,25 ° C, termoelektrický pohon THB Funkce ochrana ventilů Optimalizační funkce Možnost výběru z 22 jazyků Instalace do standardní elektroinstalační krabice Termostaty SQ610 jsou ideálním řešením pro pronajímatele nemovitostí a hotely (pouze se systémem SALUS Smart Home): Funkce uzamčení vlastním PIN kódem Možnost nastavení limitů pro rozsah požadovaných teplot Přes vstupy S1 a S2 je možné připojení dalších prvků, jako například:  Venkovní čidlo teploty vzduchu  Přídavný snímač teploty podlahy  Senzor obsazenosti pokoje  Spínač světel (nebo jakýkoli jiný kontakt ON / OFF)  Vyhrazený přepínač, který může být naprogramován tak, aby spouštěl výchozí pravidla, scénáře, poslal SMS nebo e-mail atd.  Přepínač režimu VYTÁPĚNÍ / CHLAZENÍ Funkce Komfort TEPLÉ PODLAHY Tato funkce umožňuje udržovat teplou podlahu bez ohledu na tepelný komfort v místnosti. Například v koupelně, kde je teplá podlaha pro uživatele důležitější než celková teplota. Aktivujte funkci s ohledem na své pohodlí volbou jedné ze tří úrovní komfortu.
Napájení termostatu230V AC 50Hz
Rozsah řízení teploty5-40°C
Citlivost teploty0,1°C nebo 0,5°C
HysterezeAuto-balanční pohon THB
HysterezeITLC
Hystereze±0,25°C nebo ±0,5°C
VýstupyCOM / NO - beznapěťový kontakt
Maximální odporová zátěž3 (1) A
Signál RFZigBee 2,4GHz
MontážPodomítková montáž
Třída krytí IPIP 30
Rozměry termostatu [mm]86 x 86 x 28
VýrobceSALUS Controls
Popis a technické parametrySpecifikace
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2023 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Dormeo, Delimano, Rovus

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.