| Kód | 0039495 |
| Kód výrobce | PC12HW |
| Výrobce | Salus |
| EAN | 8592920000755 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Napájení termostatu | 230V AC 50Hz |
| Maximální odporová zátěž | 6A |
| Příkon | 2 W |
| Rozsah řízení teploty | 5-80°C TUV |
| Rozsah řízení teploty | 5-80°C ÚT |
| Rozsah měření teploty | 0-99°C |
| Provozní teplota | -10 - 50°C |
| Délka čidla | 1,2 m |
| Rozměry termostatu [mm] | 155 x 70 x 35 |
| Výrobce | Salus |