| Kód | 0084125 |
| Kód výrobce | SALUS IT500 |
| Výrobce | SALUS / Thermo-control |
| EAN | 5060103691852 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Napájení termostatu | 2 x AA alkalické baterie |
| Napájení přijímače | 230V AC 50Hz |
| Napájení internetové brány | 5V DC |
| Maximální odporová zátěž | CH1: 16(5)A, CH2: 5(3)A |
| Spínání | 2x beznapěťový kontakt NO/COM/NC |
| Rozsah řízení teploty | 5-35°C |
| Citlivost teploty | 0,5°C |
| Hystereze | ±0,5°C |
| Přijímač | iT500RX (nelze koupit samostatně) |
| Signál RF | 868 MHz |
| Rozměry termostatu [mm] | 128 x 95 x 35 |
| Rozměry přijímače [mm] | 150 x 100 x 35 |
| Rozměry internetové brány [mm] | 39 x 91 x 25, anténa: 70 |
| Typ | Bezdrátové |
| Kategorie | Digitální |
| Výrobce | SALUS / Thermo-control |

Protherm ekviterní regulace MiGo Select Vstupte do světa chytrého vytápění s aplikací MiGo Link Nov...

Vaillant Modul VR 940 f se službou aplikace myVAILLANT pro vzdálenou správu topného systému Vaillant...

Vaillant sensoROOM ekvitermní regulace, lze použít ke kotlům ecoTEC plus, ecoTEC exklusive, ecoTEC p...

Programovatelný termostat SALUS 091FLv2 se využívá k drátovému ovládání vytápěcích zařízení (např. p...

Termostat EasyControl CT 200 lze používat i bezdrátově, s použitím jednotky EasyControl RF Key Dotyk...

TECHNICKÉ PARAMETRY * BT713 je vhodný pro komfortní ovládání přímotopů, sálavých panelů a infra...

Protherm Termostat Set Thermolink P/2 pro kotle Panther Condens, Tiger Condens, Gepard Condens, Medv...

Vaillant sensoHOME VRT 380 - prostorový termostat eBus pokojový termostat Základní charakteristika: ...


Protherm Termostat Thermolink P/2 pro kotle Panther Condens, Tiger Condens, Gepard Condens, Medvěd C...


Vaillant sensoCOMFORT VRC 720 - ekvitermní regulátor Součástí balení je i kabelové DCF venkovní čisl...