| Kód | 0084134 |
| Kód výrobce | SALUS RT310 |
| Výrobce | SALUS / Thermo-control |
| EAN | 5060103693559 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Napájení termostatu | 2 x AA alkalické baterie |
| Maximální odporová zátěž | 3 (1) A |
| Spínání | Beznapěťový kontakt NO/COM/NC |
| Rozsah řízení teploty | 5-35°C |
| Citlivost teploty | 0,1°C nebo 0,5°C |
| Hystereze | ±0,25°C nebo ±0,5°C |
| Rozměry termostatu [mm] | 96 x 96 x 27 |
| Typ | Drátové |
| Kategorie | Digitální |
| Výrobce | SALUS / Thermo-control |

Protherm ekviterní regulace MiGo Select Vstupte do světa chytrého vytápění s aplikací MiGo Link Nov...

Vaillant sensoROOM ekvitermní regulace, lze použít ke kotlům ecoTEC plus, ecoTEC exklusive, ecoTEC p...

Vaillant Modul VR 940 f se službou aplikace myVAILLANT pro vzdálenou správu topného systému Vaillant...

Programovatelný termostat SALUS 091FLv2 se využívá k drátovému ovládání vytápěcích zařízení (např. p...

TECHNICKÉ PARAMETRY * BT713 je vhodný pro komfortní ovládání přímotopů, sálavých panelů a infra...

Termostat EasyControl CT 200 lze používat i bezdrátově, s použitím jednotky EasyControl RF Key Dotyk...

Protherm Termostat Set Thermolink P/2 pro kotle Panther Condens, Tiger Condens, Gepard Condens, Medv...

Vaillant sensoHOME VRT 380 - prostorový termostat eBus pokojový termostat Základní charakteristika: ...


Protherm Termostat Thermolink P/2 pro kotle Panther Condens, Tiger Condens, Gepard Condens, Medvěd C...


Vaillant sensoCOMFORT VRC 720 - ekvitermní regulátor Součástí balení je i kabelové DCF venkovní čisl...