| Kód | 0088213 |
| Kód výrobce | KOPULE 200 |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
| Výška | 307 mm |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 412 mm |
| Hmotnost | 21 kg |
| Výrobce | Romotop |
| Hloubka v mm | 412 mm |
| Šířka v mm | 360 |
| Výška v mm | 307 |
| Hmotnost | 21,00 kg |

Každá instalace krbu nebo kamen musí být opatřena účinným a těsným odvodem spalin. Trubky a kolena v...

Každá instalace krbu nebo kamen musí být opatřena účinným a těsným odvodem spalin. Trubky a kolena v...

Každá instalace krbu nebo kamen musí být opatřena účinným a těsným odvodem spalin. Trubky a kolena v...


Každá instalace krbu nebo kamen musí být opatřena účinným a těsným odvodem spalin. Trubky a kolena v...

Almeva Trubka o150/ 500 mm Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuh...

KH - ocel Černá kouřovina KH je tvořena pevnými trubkami a tvarovkami. Systém KH je nabízen v prům...

KH - ocel Černá kouřovina KH je tvořena pevnými trubkami a tvarovkami. Systém KH je nabízen v prům...

Každá instalace krbu nebo kamen musí být opatřena účinným a těsným odvodem spalin. Trubky a kolena v...

Každá instalace krbu nebo kamen musí být opatřena účinným a těsným odvodem spalin. Trubky a kolena v...

