| Kód | 0561759 |
| Kód výrobce | I3N 16 |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu.
Hledáte dokonalou rovnováhu mezi moderním designem a špičkovou technologií spalování? ROMOTOP IMPRESSION 3G 59.44.14 s černým šamotem Igniton není jen krbová vložka – je to designový středobod vašeho domova, který přináší luxusní pohled na oheň a nekompromisní výkon.
Tato krbová vložka patří k absolutní špičce v portfoliu českého výrobce Romotop. Verze s černým šamotem Igniton dodává ohništi hloubku a eleganci, kterou u standardních světlých výstelek nenajdete. Oheň v kontrastu s temným pozadím doslova ožívá.
Extra vysoké prosklení: Designové sklo s potiskem vám dopřeje velkorysý pohled na plameny.
Černý šamot Igniton: Prémiový materiál, který nejen skvěle vypadá, ale díky své vysoké hustotě akumuluje teplo a zvyšuje účinnost spalování.
Systém Double Spin: Speciální systém vedení spalin, který zajišťuje maximální využití tepla a ekologický provoz s minimem emisí.
CPV (Centrální přívod vzduchu): Ideální řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy. Krb nespotřebovává kyslík z místnosti.
| Parametr | Hodnota |
| Jmenovitý výkon | 6,3 kW |
| Regulovatelný výkon | 3,2 – 8,2 kW |
| Účinnost | > 80 % |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Hmotnost | cca 160 kg |
| Palivo | Palivové dřevo (délka polen až 33 cm) |
Zapomeňte na složité nastavování. Díky jedinému ovládacímu prvku (tzv. "silent air control") plynule regulujete primární i sekundární přívod vzduchu. Sklo zůstává díky sofistikovanému oplachu čisté po dlouhou dobu, takže údržba je minimální.
Tip pro vás: Krbovou vložku lze doplnit o akumulační sadu MAMMOTH, která prodlouží sálání tepla do místnosti o několik hodin i po vyhasnutí ohně.
Krbová vložka IMPRESSION 3G 59.44.14
Sada černého šamotu Igniton
Návod k obsluze a montáži
Dopřejte si kvalitu, která hřeje. ROMOTOP IMPRESSION s černým Ignitonem je investicí do pohody a stylu vašeho interiéru.
| Výška | 1110 mm |
| Šířka | 669 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Výška dvířek | 407 mm |
| Šířka dvířek | 554 mm |
| Hmotnost | 139 kg |
| Regulovatelný výkon | 3,3-8,6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Průměr kouřového hrdla | 150 / 200 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV) | 125 mm |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 83,0 % |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,9 kg/h |
| Výrobce | Romotop |
| Hmotnost | 139,00 kg |

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbová vložka AQUAFLAM ...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbová vložka AQUAFLAM ...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbová vložka ROMOTOP...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbová vložka AQUAFLAM ...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbová vložka AQUAFLAM ...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbové vložky HEAT mají...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbové vložky HEAT mají...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. ROMOTOP Rohová krbová...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. ROMOTOP Krbová vlož...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. ROMOTOP Krbová vložka...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. ROMOTOP Krbová vložka...

Na všechny Krbové vložky značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu. Krbové vložky HEAT mají...